• Tel: 066-079-92-04
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ГоловнаОбладнанняЛікувальне

ЛІКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ


Терапевтичне лікування

     Курс консервативного лікування складають індивідуально, з урахуванням особливостей кожного конкретного захворювання. Він розрахований на 10 днів. Кожен день дитина проходить курс апаратного лікування,  певну тривалість часу, в середньому від години до двох.

В залежності від рекомендацій у курс лікування можуть увійти:

Комплекс відеокомп'ютерної корекції зору «БОС-ЛАБ»

CLI 0785

     Незамінний при лікуванні амбліопії та дитячої міопії. Метод, реалізований цим приладом, називається відеокомп'ютерним аутотренінгом (ВКА). Поки дитина спостерігає за картинкою, спеціальний датчик знімає інформацію про роботу очей і головного мозку. Зображення на екрані зберігається під час «правильного» зору і зникає, як тільки око починає працювати неправильно . Таким чином відбувається більш активне включення природних механізмів мозку в процес відновлення зображення.
     При використанні ВКА і новітніх комп'ютерних лікувальних програм зір підвищується навіть у випадках глибокої амбліопії з неправильною фіксацією.

Комплекс комп'ютерних програм.

CLI 0852

     Його ми застосовуємо для безопераційного лікування косоокості. У 70% випадків за допомогою цієї методики ми добиваємося правильного положення очей і в більшості випадків вдається відновити бінокулярний зір.

Інфрачервона лазерна терапія.

CLI 0841

     Цей апарат впливає з близької відстані на око інфрачервоним випромінюванням. Таким чином відбувається «фізіологічний масаж» циліарного м'яза, яка відповідає за здатність ока фокусуватися. Також інфрачервона терапія покращує живлення тканин ока, усуває спазм акомодації. Лікар може призначити це лікування, якщо у вашої дитини короткозорість, ністагм, косоокість або зорове стомлення.

Вакумний масаж.

masagoka

     Метод заснований на впливі змінним вакумом, який подається в спеціальні окуляри - «мінібарокамери». Апарат активує кровообіг ока, позитивно діє на циліарний м'яз, покращує гідродинаміку очей. Вакумний масаж використовують при порушеннях акомодації, амбліопії, зоровому стомленні, захворюваннях очей метаболічного характеру.

Електростимуляція (ФОСФЕН).

fosfenom

     Прилад стимулює дозованим струмом низької інтенсивності. Таким чином діагностують ураження зорового нерва і сітківки. Цим апаратом також лікують спазм акомодації, короткозорість, амбліопію, дистрофічні зміни зорового нерва і сітківки. Електростимуляція покращує провідність імпульсів у зоровому нерві. Дуже ефективна при короткозорості і атрофії зорового нерва.

Магнітотерапія (АТОС).

CLI 0842

     Цей апарат впливає біжучим реверсивним магнітним полем. Терапія ефективна при захворюваннях очей, пов'язаних із запаленням або набряком: внутрішньоочних крововиливах, іридоциклітах, кератитах, тромбозі центральної вени сітківки та її гілок, невриті зорового нерва та інших захворюваннях. Також лікування показане при патології акомодації, у поєднанні зі спеціальною приставкою його використовують для лікування амбліопії.

Синоптофор 

CLI 0818

     Синоптофор призначений для діагностики та лікування косоокості.
Використовується для визначення об'єктивних і суб'єктивних кутів косоокості, стану кореспонденції сітківок, здатності до бінокулярного злиття, фузіонних резервів, наявності або відсутності функціональної скотоми, наявності нефовеального злиття.
За допомогою синоптофора можна проводити лікувальні ортопедичні вправи для усунення функціональної скотоми, асиметричного бінокулярного зору, розвитку нормальної фузіонної здібності (біфовеального злиття, фузіонних резервів), рухливості очей, проводити стабілізацію бінокулярного зору.

Апарат «Струмочок».

CLI 0816

     Цей прилад стабілізує і лікує короткозорість, усуває спазм акомодації. Цей метод ми використовуємо для стимуляції і тренування зору при амбліопії, пресбіопії, для зниження стомлення при зорових навантаженнях.

Амбліотренер АТР-1

CLI 0832

     Амбліотренер АТР-1 призначений для вправ при амбліопії, що поєднують зорові подразнення із звуковими, кінестетичними і тактильними при центральній монокулярній фіксації, з метою відновлення і закріплення правильної монокулярной локалізації.

Апарат лазерний терапевтичний офтальмологічний ЛОТ-1

CLI 0833

     Апарат ЛОТ-1 призначений для лікування широкого спектру очних захворювань має протизапальну, розсмоктуючу і стимулюючу дію.   Принцип дії приладу заснований на застосуванні низькоенергетичного гелій-неонового лазерного випромінювання та спекл-структури лазерної плями. Використання мікропроцесорної техніки, регулювання потужності і частоти модуляції лазерного випромінювання дозволяють варіювати його параметри в широкому діапазоні. Гранична простота лікувальної процедури у поєднанні з високою ефективністю і повною безпекою забезпечуються за рахунок спеціальних характеристик лазерного випромінювання. ЛОТ-01 в комплекті з функціональними насадками об'єднує лікувальні можливості всіх аналогів. Насадка  НГ-01 дозволяє регулювати в широкому діапазоні розмір лазерної плями (щільність випромінювання) при лікуванні переднього і заднього відрізків ока. Спекл-насадка СН-01 дозволяє формувати статичний   і динамічний   дифузний спекл на малогабаритному мобільному екрані і впливати спекл-структурою на всі відділи зорового аналізатора.

АМБЛІОСТИМУЛЯТОР-локалізатор-КОРЕКТОР АІСТ - 01ЛК

001

     Амбліостимулятор-локалізатор-коректор АІСТ - 01ЛК  призначений для лікування амбліопії - зниженої гостроти зору функціонального характеру, а також в якості фізіотерапевтичного засобу для лікування короткозорості, далекозорості, астигматизму, глаукоми, дистрофічних уражень сітківки та зорового нерва, комп'ютерного синдрому, синдрому хронічної втоми і сезонної депресії. Застосування виробу сприяє підвищенню імунітету, зміцнює захисні сили організму.
     Лікувальна дія заснована на стимуляції амбліопічного ока низькоенергетичним   світлом червоно-помаранчевої і зеленої частини спектру у вигляді імпульсів з заданими оптимальними характеристиками.
Застосування методу найбільш ефективно у дітей. Ефект (значне підвищення зору) настає протягом 1-2 місяців від початку застосування у 95,3% пацієнтів.

Лінійки акомодаційні ЛА-С (лікування за методикою В.І. Сердюченко і В.В. Коваленко)

 

     Призначені для лікування порушень зору (розлади акомодації) за методикою д.м.н. В. І. Сердюченко та к.м.н. В. В. Коваленко (методика рекомендована до застосування АМН України у 1999 р.). Особливо ефективна при лікуванні дітей і підлітків зі спазмом акомодації, короткозорістю незначною мірою і далекозорістю.
   
     Виробом можна користуватися в амбулаторних і домашніх умовах, в спеціалізованих дитячих садах і школах-інтернатах для дітей з вадами зору.

     Корпус лінійки виготовлений з твердих сортів деревини. У лінійці встановлені сферичні лінзи з оптичного скла позитивних і негативних лінз із задньою вершиною рефракції рівною: ± 0,25 дптр, ± 0,5 дптр, ± 0,75 дптр.

     Принцип лікування полягає в поперемінному додатку до ока позитивних і негативних лінз. Прикладаються спочатку лінзи, розташовані в нижній частині лінійки (-0,25 і +0,25), потім переходять на більш сильні (-0,5 і +0,5 або -0,75 і +0,75). Більш детальна методика застосування додається до виробу.
     Клінічні випробування, проведені в інституті очних захворювань ім. В.П. Філатова АМН України (м. Одеса), показали високу ефективність застосування виробу при лікуванні розладів акомодації. Так, після проведення курсу лікування у 62% пацієнтів була досягнута гострота зору 1,0 і вище, відновлена центральна фіксація при дисбінокулярній амбліопії у 77% хворих.

Макулостимулятор «МКС-Ц»

CLI 0767

1. Стимуляція сітківки ока.
Робота тренажера заснована на принципі використання періодичних структур з синусоїдальним розподілом інтенсивності при виявленні порога сприйняття оком тестових решіток із збільшенням їх просторової частоти.
2. Кольоротерапія.
     Дія приладу заснована на сприйнятті кольору пов'язане з функцією колбочкових клітин сітківки.
Існує три типи колбочок: «червоні», «зелені» та «сині», які містять різні пігменти і поглинають світло з різною довжиною хвилі.

Червоний колір покращує мікроциркуляцію, підвищує чутливість рецепторів сітківки і гостроту зору.

Зелений колір покращує мікроциркуляцію ока, знижує внутрішньоочний тиск, найбільш ефективно відновлює біоритм зорового аналізатора.

Синій колір має заспокійливу дію, нормалізує сон, знижує внутрішньоочний тиск. Досвід кольоротерапії показав доцільність лікування таких патологій як короткозорість глаукома, катаракта, дистрофія сітківки ока, атрофія зорового нерва, далекозорість, астигматизм, косоокість, зорове стомлення.
3. Стимуляція сітківки ока і всього поля зору.
     Дія заснована на пред'явленні оку обертової частотно-просторової контрастної решітки з мінливою просторовою частотою. Контрастні грати виконані у вигляді збіжних до центру і змінюються по ширині контрастних смуг. Над обертовим напівпрозорим диском з нанесеними на ньому контрастними смугами знаходиться прозора нерухома пластина з аналогічними контрастними гратами, що дає при обертанні і незмінному переміщенні малюнка сильний стимул подразнення фовеальной зони і всього поля зору.

Прилад  АМБЛІОПАНОРАМА

CLI 0831

     Прилад для стимуляції сітківки ока «АМБЛІОПАНОРАМА» призначений для лікування амбліопії функціонального недорозвинення сітківки з будь-яким видом фіксації, дає підвищення гостроти зору амбліопічного ока, лікує співдружню косоокість, рефракційну амбліопію, починаючи з раннього віку.

ДОДАТКОВІ ПРИСТАВКИ до апаратного офтальмологічного КОМПЛЕКСУ (Приставка «Рубін», Приставка «Каскад», Приставка «Цветоритм»)

P9290898

Приставка до апарату "АМО-АТОС" для впливу спекл-полем.    
        
     Використання просторово-частотної структури спекл-поля лазерного випромінювання для стимуляції сенсорної системи зорового аналізатора.
    
     Активація біоелектричної активності в системах головного мозку взаємодією фоторецепторів з фрактально структурованим випромінюванням.  
        
     Вплив низькоенергетичним лазерним випромінюванням на акомодаційний апарат ока для його тренування і зняття втоми.
Приставка "КАСКАД" призначена для корекції порушень рефракції (зняття зорового стомлення і спазму акомодації), профілактики короткозорості (міопії) і лікування амбліопії різної етіології шляхом впливу на оптичну систему ока динамічно змінюються в часі і просторі за заданими колірними стимулами різної області видимого спектру.
Одним з важливих властивостей ока, як оптичного інструменту є здатність рефлекторно змінювати оптичну силу очної оптики в залежності від положення предмета. Таке пристосування ока до зміни положення спостережуваного предмета забезпечується механізмом акомодації ока.
      
     Якщо досить тривалий проміжок часу відстань, з якого здійснюється спостереження, не змінюється, то виникають явища втоми, які можуть призводити до порушень зору, наприклад, спазму акомодації або короткозорості (міопії). Тому тренування механізму акомодації є важливою процедурою для підвищення гостроти зору, зняття втоми і виконання ефективної зарядки для очей.
     
     Слід зазначити, що порушення акомодації нерідко супроводжує інший функціональний розлад - амбліопія. При цьому супутня патологія (амбліопія) може бути у хворого більш виражена, ніж основна (спазм   акомодації). У зв'язку з цим все більш необхідними стають пристрої та методи лікування, що дозволяють проводити комбіноване лікування обох вищезгаданих патологій.

АККОМОДОТРЕНЕР АТ - 1

 

Аккомодотренер АТ-1 призначений для лікування і профілактики спазму акомодації, короткозорості, далекозорості.

 

  Аккомодотренер АТ-1 дає можливість здійснити процес лікування при виконанні звичайної роботи, дозволяє при зміні характеристик очей під час лікування швидко і просто вносити додаткові корективи в оптичні елементи.

 

 

АПАРАТ "МІРАЖ"

CLI 0838

БІВІЗІОТРЕНЕР

Бівізіотренер БТВР-2
Бівізіотренер БТВР-2 призначений для підвищення гостроти зору при амбліопії з центральною фіксацією, розвитку і закріплення одночасного і бінокулярного зору.
Бівізіотренер застосовується в кабінетах охорони зору дітей і в очних кабінетах дитячих поліклінік.
Бівізіотренер БТВР-2 являє собою дзеркальний роздільник полів зору.
Принцип дії бівізіотренера полягає в наступному: пацієнт через окуляр одним оком бачить у дзеркалі зображення висунутого об'єкта (малюнка), яке проектується на основу приладу. Це уявне зображення сприймається другим оком як дійсне, що спонукає обидва ока до спільної діяльності.

 CLI 0900

 

Графік роботи

Понеділок: 09:00-19:00
Вівторок: 09:00-19:00
Середа: 09:00-19:00
Четвер: 09:00-19:00
П'ятниця: 09:00-19:00
Субота: 09:00-17.00
Неділя: Вихідний

Контакти

  • 050-584-76-57
  • 066-079-92-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • м.Івано-Франківськ,
    вул. Чорновола 99/101
  • Instagram @ophthalmological_center.
  • Подивитись на карті
050-373-96-53

Статистика

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі